Neverim.sk

Je dobré vedieť viac…

Mafiánska poprava podnikateľa Maroša Kováča v Galante

Od vylúpenia a podpálenia banky v Galante uplynuli len dva dni a v meste je opäť rušno. Krátko po 22. hodine zastrelil neznámy páchateľ priamo na ulici 43-ročného muža z Galanty.

Polícia podľa vyjadrenia hovorkyne KR PZ Trnava Martiny Kredatusovej začala intenzívne pátranie po vrahovi. Bližšie informácie k prípadu v tomto štádiu vyšetrovania polícia poskytovať nebude.

Túto informáciu priniesla internetová stránka galantaonline.sk. Podľa svedkov malo auto tmavej farby so zapnutým majákom zablokovať biele terénne BMW, ktorého majiteľ sa vracal z neďalekej reštaurácie na periférii Galanty. “Keď vodič spomalil, páchatelia spustili paľbu pravdepodobne zo samopalu. Auto potom so zraneným vodičom narazilo do plotu futbalového štadiónu. Páchatelia použili najznámejší a najbežnejší spôsob mafiánskej popravy,” uvádza portál galantaonline.sk

Podľa portálu galantaonline ide o mafiánsku popravu, páchatelia totiž použili najznámejší a najbežnejší spôsob mafiánskeho vybavania účtov.

Podnikateľ bol údajným šéfom miestneho podsvetia, známy ako “Nákova”. Jeho smrť údajne súvisí so zmiznutými vecami z bezpečnostných schránok vo vykradnutej banke v Galante.

Zdroj: krimi.noviny.sk

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: